Červenec 2015

Neaktivita- 25.7-1.8.2015

24. července 2015 v 14:24 | Via |  Blog
Ahoj,25.7-1.8 nebudu aktivní protože jedeme s rodiči na dovolenou.Chtěla bych se tedy omluvit z neaktivity na blogu a u Affs.
Za tu dobu co budu pryč můžete hlasovat pro foto na měsíc Srpen ZDE. Až se vrátím můžete se těšit na nový layout také další koláže(tentokrát bude koláž s párem Naxi) a projekt ,,Jak šel čas s herci´´. Ahoj :)


Návštěvnost za minulý týden (13.07. 2015 - 19.07. 2015)

22. července 2015 v 20:55 | Via |  Návštěvnost blogu

Návštěvnost za minulý týden (13.07. 2015 - 19.07. 2015) je:
Pondělí49
Úterý36
Středa31
Čtvrtek42
Pátek32
Sobota29
Neděle33
Celkem

252

Ani nevíte jak jsem šťastná za takovou návštěvnost.Jsem moc ráda že se vám můj blog líbí a rádi na něj chodíte.Moc vám děkuji.

Violetta 1 - 2.série

21. července 2015 v 17:45 | Via

Film mých snů 2

20. července 2015 v 20:57 | Via |  Ostatní
Vím že tento článek moc nepatří k Violettě ale na Zkoukni to už se objevil Film mých snů 2.Film byl naprosto úžasný takže kdo se nestihnul podívat tak může. Stojí to za to

 

Pokud video nejde spustit klikněte ZDE

Jak šel čas s herci - Martina Stoessel

19. července 2015 v 16:11 | Via |  Jak šel čas s herci

Je tu nový projekt ,,Jak šel čas s herci´´ vždy v neděli se podíváme na jednoho herce z Violetty a uvidíme jak se postupem času měnil. Dnes se podíváme jak se postupem času měnila Martina Stoessel.

Martina Stoessel

Martina Stoessel se narodila 21.3.1997. Je argentinská herečka,zpěvačka,tanečnice a modelka.Její otec se jmenuje Alejandro Stoessel,který je producent a režisér a její maminka se jmenuje Mariana Muzlerová.Martina má také bratra jménem Francisco Stoessel,který je také herec a zpěvák. Když byla mladá navštěvovala hereckou školu po dobu tří let,kde studovala herectví a zpěv. V roce 2007 tedy v 10 letech si zahrála v seriálu Patito Feo. Nejvíce ji ale proslavil seriál Violetta kde ztvárnila hlavní roli Violetty Castillo.

A my se teď podíváme jak se postupem času Martina Stoessel měnila.


Koláž- Fedemila(páry)

18. července 2015 v 11:30 | Via |  Koláže
Je tu další koláž s párem z Violetty tentokrát s Fedemilou kterou jste vybrali.Do komentářů pak můžete napsat další pár.


Grafika s Lodo Comello

17. července 2015 v 19:46 | Via |  Ostatní
Je tu další grafika a to konkrétně s Lodo Comello. Doufám že se vám grafika bude líbit.

Rozhovor s Martinou Stoessel...

17. července 2015 v 10:56 | Via |  Zajímavosti
Včera jsem si koupila časopis Bravo a tam byl rozhovor s Martinou Stoessel.Martina v rozhovoru řekla že je ve skutečnosti hodně stydlivá také přiznala že její největší vzor je Beyoncé.Podívejte se na rozhovor.PROSÍM KOPÍRUJTE SE ZDROJEM.


Ve světě showbusinessu se pohybuješ už od svých 14 let. Jak po takovém úspěchu zůstáváš stále nohama na zemi?

Moje rodina jezdí všude se mnou- hlavně můj táta. Pohybuje se v branži už od svých 17 let, takže rozumí světu showbusinessu a tomu,co je pro mě důležité. Často za mnou jezdí i moji nejlepší přátelé.To mi hodně pomáhá,abych zůstala stále stejná a nohama na zemi.


Jsou nějaká pravidla,která musíš dodržovat?

Ne,moji rodiče jsou hodně otevření a naslouchají mi. Také nejsem žádná rebelka. Pokud se vyskytnou nějaké problémy,proberu je s nimi a společně najdeme řešení!


Na pódiu působíš hodně sebevědomě...

Ano a to je docela vtipné,protože mi to říká hodně lidí! Nějak jsem se to naučila-protože ve skutečnosti jsem hodně stydlivá a zdrženlivá.


To bychom do tebe vůbec neřekli!

To hodně lidí! Ale je tomu skutečně tak.Hrozně ráda bych byla jako Beyoncé. Je mým vzorem,protože je to silná ženská osobnost! Od ní jsem se naučila spoustu věcí-např. to,jak se pohybovat na pódiu.


Veliký úspěch s sebou často přináší i hodně závistí. Jak se vyrovnáváš s nenávistí v okolí?

Jsem hodně citlivá a negativní komenty mě zraňují. Ale musím se pokusit si na to zvyknout-je to zkrátka součást mojí práce.Pochopila jsem,že všem se nemůže líbit to,co dělám.


Pomáhají ti s tím nějak i tvoji přátelé?

Ano.Když jsem na turné,často se za mnou jezdí podívat. A to mi hodně pomáhá! Abych byla upřímná,nemám moc dobrých přátel.


Tak to nás fakt překvapuje!

S kolegy/kolegyněmi ze seriálu ,,Violetta'' jsme si moc blízcí. Ale jinak mám jenom pět dobrých kámošek,které znám od tří let. Pro ně jsem úplně normální holka a chovají se ke mně stejně jako k ostatním. Od té doby, co jsem slavná, jsem potkala plno nových lidí. Ale vím že, mnoho z nich se se mnou chce kamarádit jen proto,protože jsem slavná.


Až dokonce roku budeš jezdit po světě s turné ,,Violetta´´. Už máš nějaké plány,co budeš dělat potom?

Ano! Určitě bych chtěla nahrát svoje vlastní album. Nejlepší by byl mix angličtiny, italštiny a španělštiny-aby mým písničkám rozumělo co nejvíc fanoušků. Mým největším snem je nazpívat duet s Beyoncé...


Jak šel čas s herci...

16. července 2015 v 13:18 | Via |  Jak šel čas s herci
Je tu nový projekt a to s názvem ,,Jak šel čas s herci '' z Violetty.Vždy v neděli se podíváme na jednoho herce z Violetty a uvidíme jak se postupem času měnil.První bude Martina Stoessel a podíváme se jak šel čas s ní. Snad se vám nový projekt bude líbit :) Jak už jsem psala začínáme v neděli.

Grafika s Tini Stoessel

15. července 2015 v 18:53 | Via |  Ostatní
Udělala jsem grafiku s Tini Stoessel snad se vám bude líbit.(Grafiku jsem dělala sama od nikud jsem nekopírovala) Do komentářů můžete napsat s kým byste chtěli grafiku příště.