Leden 2016

Violetta 3 - Epizoda 50

30. ledna 2016 v 13:12 | Via |  Violetta 3 Epizody

Epizoda - 50

Violetta: 3 Epizoda: 50

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Epizoda ke stažení ZDE

Kontrola + náběr Affiliates (1)

29. ledna 2016 v 16:53 | Via |  Blog
Po delší době tu máme opět již druhou Kontrolu + náběr Affs. Kontrolu + náběr dělám z důvodu že někteří Affs už nejsou aktivní a někdo by měl třeba zájem se zapsat. Budu ráda když se vás zapíše co nejvíce. Ráda přivítám nové Affs :) Kontrola + náběr potrvá do 18.února.

Pro staré Affs:

- Přezdívka + adresa blogu
- Chceš nadále zůstat mým Affs? Proč?
- Je něco co bych na blogu měla vylepšit? (Nepovinné)

Pro nové Affs:

- Přezdívka + adresa blogu
- O čem je tvůj blog?
- Máš rád/a seriál Violetta?
- Koho chceš na ikonku?


Violetta 3 - Epizoda 40 - 49

29. ledna 2016 v 15:47 | Via |  Violetta 3 Epizody

Epizody 40 - 49

Violetta: 3 Epizody: 40 - 49

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

Nenechte si ujít 50.epizodu dnes v 18:00 na Disney channel :)

Design - 14

29. ledna 2016 v 13:16 | Via |  Layouty
Máme tu další layout na téma ,,Pokračujeme s novými díly,,. Můj první nápad na layout bylo udělat ho s nějakou písničkou z Violetty. Tento nápad jsem napsala na Ask ať mi píšete nápady. Bohužel mi nic nepřišlo a tak mě napadlo udělat layout na téma které jsem už zmínila. Do layoutu jsem použila Violettin deník a do něho jsem použila fotografie z dílů, které nás ještě čekají. Tento layout je taky omluva za mou hroznou neaktivitu a od teď se chci věnovat blogu naplno. Taky je to takový začátek mé aktivity na blogu. Dnes také doplním všechny díly Violetty. Snad se vám vzhled líbí.


Jsem zpět!

24. ledna 2016 v 12:24 | Via |  Ostatní
Ahoj, všechny zdravím po týdnu u dalšího nového článku. Za ten týden co jsem byla pryč odstartovaly nové díly seriálu Violetta a proto můžeme opět sledovat každý všední den nové díly Violetty. Příběh se nám teď hodně zamotal a prozradily se tajemství, které postavy tajily. Já teď musím na blogu dohnat všechny díly abych potom mohla přidávat postupně každý den nové díly. Tento týden se toho událo v seriálu hodně. Leon se dozvěděl pravdu o Roxy a Violetta odhalila že spolu Francesca a Diego chodí. Jak se příběh bude vyvíjet dál? Nezapomeňte sledovat nové díly každý všední den v 18:00 na Disney channel.


Nebudu tady - 16. - 23.1

15. ledna 2016 v 19:47 | Via |  Ostatní
Přeji všem krásný páteční večer. Dnes je tu opět kratší informační článek. Jak už z názvu článku můžete vidět tak od 16. - 23. 1. nebudu zde na blogu aktivní a to z toho důvodu že jedeme se školou na hory. Vím že moje aktivita nebyla zrovna žádná sláva a teď tu k tomu ještě týden nebudu ale jak už jsem psala v minulém článku musela jsem se připravovat do školy. Když už jsem u téhle věci tak bych se hlavně chtěla omluvit svým affs že je teď zanedbávám ale slibuji že obíhání zlepším a i celkově moji aktivitu. Tak to byl takový menší článek a já se tedy s Vámi loučím a za týden Ahoj! :)


Design - 13 - Menší změna

14. ledna 2016 v 17:39 | Via |  Layouty
Hned na začátku tohohle menšího článku bych se Vám chtěla moc omluvit že jsem tu nebyla aktivní ale doufám že mě pochopíte, protože jsme tenhle týden psali moc prověrek. Určitě vím že i vy jste tento týden psali prověrky tak doufám že Vám všechny dobře dapadly a na vysvědčení budete mít pěkné známky :) A teď už zpátky k té změně layoutu. Když jsem nastavila tenhle layout pořád se mi nějak nezamlouval a říkala jsem si že mu něco chybí, protože byl až moc obyčejný tak mě napadlo že tu stejnou fotku, kterou mám v záhlaví použiji i do pozadí a musím říct že teď se mi layout líbí o trošku více :) Snad se Vám tahle menší i když dosti velké změna na layoutu líbí.


Nové společné fotografie herců!

8. ledna 2016 v 17:52 | Via |  Ostatní
Herci na své instagramy přidali během tohoto týdne spoustu nových fotek, kde jsou opět spolu a kde také můžeme vidět že i když už skončila Violetta tak se pořád scházejí a zůstávají dobrými kamarády. Na fotkách můžeme vidět že odpočívají a společně si užívají u bazénu a pořád si skvěle rozumí :) Jsem za to moc ráda a doufám že jim přátelství dlouho vydrží.
Tak a pojďme se už podívat na fotografie :)

Další jsou v celém článku

Design - 13

7. ledna 2016 v 21:10 | Via |  Layouty
Vánoce jsou za námi a proto je čas na nový a zároveň první layout tohoto roku. Do layoutu jsem použila moji nejoblíbenější fotografii herců z návštěvy Disneylandu, který navštívili v rámci turné Violetty Live. Chtěla jsem nastavit layout na téma pokračování Violetty, který mám už vyrobený ale nakonec jsem si to rozmyslela. Dlouho jsem z téhle fotky chtěla vytvořit design a konečně jsem ho vytvořila a jsem ráda :) Snad se líbí i Vám a nejste zklamaní že dess je jednoduchý ale přeci jak se říká ,,v jednoduchosti je krása,, :)


Foto měsíce leden (výsledky)

6. ledna 2016 v 15:50 | Via |  Potm
Přidávám vyhodnocení fotografie na měsíc leden. Pro tento měsíc jste vybírali z fotek z Disneylandu, který herci navštívili v rámci turné Violetta live a s velkou převahou vyhrála fotka s 16 hlasy.