Duben 2016

Pozastavení :(

28. dubna 2016 v 19:14 | Via |  Blog
Ahoj, skoro po týdnu se Vám opět ozývám u dalšího článku, ne až tak veselém. Jak jste si už mohli z názvu článku všimnout, rozhodla jsem se dát pozastavení, bohužel ale nevím na jak dlouho. Je to z toho důvodu že teď nemám na blog moc náladu, jednak kvůli škole a už mě to také nebaví jako předtím, týká se to také toho že místo toho aby moje aktivita stoupala nahoru, klasá bohužel až moc dolů a já se Vám nechci omlouvat za svoji aktivitu a slibovat že se vše zlepší, když vím že ne. Zanedbávám hodně i svoje Affs, kteří jsou tak milí a stále si najdou čas na můj blog a okomentují mi články, přesto že já poslední dobou ne, proto pochopím když si mě teď odstraníte z Affs. Moc mě to mrzí, protože jsem neměla vůbec v plánu na blogu nějaké pozastavení vůbec mít, ale je to tak a věřte mi že se mi tenhle článek nepíše 2x nejlépe. Ale nebojte já se sem opět vrátím a to v plné parádě, aby totu vše bylo jako dřív. Zatím se se všemi loučím a zatím AHOJ! :(


První narozeniny od založení blogu

22. dubna 2016 v 20:00 | Via |  První narozeniny od založení blogu
Dnes je 22.dubna pro někoho je to jen obyčejné datum, ale pro mě hodně znamená, protože přesně před rokem jsem se rozhodla založit si tento blog o mém nejoblíbenějším seriálu Violetta.

Dlouho jsem přemýšlela jestli má vůbec cenu si blog zakládat, protože blogů o Violettě tu už bylo celkem dost, ale nakonec jsem si řekla že to tedy zkusím. První blog o Violettě jsem si založila na stránkách Webnode.com bohužel jsem věděla že to asi nebude mít smysl a tak jsem se rozhodla založit si blog na lepších stránkách a to na Blog.cz.

Začátky byly velmi těžké a já nevěděla jak se tu se vším zachází, tomuhle odpovídá i můj první layout na blogu, který nedopadl moc dobře :D Když jsem stále neuměla s grafikou tak jsem poprosila o pomoc Ivet, která posunula můj blog na vyšší úroveň a hodně mi se vším pomohla a za to jí jsem moc vděčná, takže jestli si tenhle článek teď čteš tak bych ti chtěla moc poděkovat za tvoji ochotu a pomoc. Postupem času jsem se tu se vším už nějak ,,seznamovala,, a pokoušela jsem se vyrábět layouty sama i když nebyly úplně krásné, byla jsem ráda že jsem se pokusila něco vyrobit. Když se mé grafické zkušenosti čím dál více zlepšovaly tak také můj blog začalo navštěvovat více lidí. Zvpomínám si když jsem byla ráda za 200 návštěv a teď se může těšit z 500 návštěv týdně! Za co vám chci moc poděkovat <3 Jste nejlepší
I když moje aktivita není poslední dobou úplně nejlepší, děkuji všem, kteří můj blog i nadále navštěvujete a podporujete.

Bohužel mě trochu mrzí že Violetta skončila dříve než jsme oslavili tyto prní narozeniny a já Vám teď chci trochu přiblížit co bude s blogem dál. Chci aby měl blog stále společné něco s Violettou a proto budu i nadále přidávat rubriku Novinky okolo herců a také přidávat stále nové novinky k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, jehož premiéra se již neúprostně blíží.

Jsem moc ráda že jsem mohla vydat zde na blogu tento článek a doufám že i příští rok zde oslavíme další narozeniny blogu! Děkuji všem za přízeň <3


Violetta navždy v našich srdcích...

22. dubna 2016 v 15:38 | Via |  Violetta 3-články
11.listopadu 2013 toto je datum, kdy se na obrazovkách Disney channel začal vysílat nový argentinský seriál s názvem Violetta. Nikdo nevěděl co máme očekávat a také nikdo netušil že se z tohoto seriálu stane fenomém, který získá hromady fanoušků po celém světě také 2 světové turné a mnoho dalšího... Tříletý příběh o hudebně nadané dívce Violettě, která objevila svoji vášeň pro hudbu, získala skutečné kamarády a životní lásku dosáhl svého konce a minulý pátek jsme tomu všemu dali sbohem. Violetta ale nebyl jen obyčejný seriál na který se někdo podíval a hned na něj zapomněl právě naopak, mohl mnohé fanoušky, určitě i vás naučit bojovat za své sny, objevit lásku k hudbě, naučit se i nové jazyky a také stát se pravým fanouškem, který bude mít Violettu pořád ve svém srdci. Díky seriálu jsme také mohly objevit své nové idoly a naučit se spoustu nových a chytlavých písniček. Jelikož 2. světové turné mělo zastávky i blízko naší země tak se některým z vás podařilo dostat na koncert a vidět své oblíbence naživo, což musel být nezapomenutelný zážitek. Violetta nám jedním slovem dala spoustu zážitků a také nezapomenutelných okamžiků na které nikdy nezapomeneme. Tak pojďme si společně říct jeden slogan na který jsme si během specialního pořadu mohli zvaknout a to MILUJEME VIOLETTU!

Hudba a tanec tyto dvě věci k seriálu neodmyslitelně patřily, tak jsi pojďme připomenout vždy jedno video ze závěrečných show všech sérií :)

Píseň Ser Mejor k finále 1.série

Píseň Este No Puede Terminar k finále 2.série

Píseň Crecimos Juntos k finále 3.série

A teď ještě jedna malá informace na závěr. Dnes 22.4. je to přesně jeden rok od založení tohoto blogu o Violettě a já bych byla ráda kdyby jsme to společně oslavili. Tak se dnes nezapomeňte podívat na blog, kde bude přichystaný Narozeninový program na oslavu 1. narozenin blogu, kde se také dozvíte co bude s blogem dál :)


Violetta: Epilog a Cesta na vrchol

21. dubna 2016 v 18:00 | Via |  Violetta 3-články
Sbohem Violettě jsme dali už minulý pátek a pro tuhle významnou chvíli se rozhodl Disney Channel odvysílat i speciální 15 minutový speciál Violetta: Epilog, kde se studenti naposledy setkávají ve Studiu a společně vzpomínají na zážitky, které tam společně zažily a každý má také prostor na vyjádření svých pocitů. Já musím přiznat že u tohohle jsem se nejvíce rozbrečela. Tento finálový večer vyvršil dokumentem Violetta - Cesta na vrchol, kde se můžeme podívat na společné zážitky herců, na úplně první turné herců, na jejich castingy do Violetty a mnoho dalšího doprovázeno komentáři herci. Tak co u čeho Vám ukáply slzy vy? Můžete napsat do komentářů :)

Epilog

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Violetta - Cesta na vrchol

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Violetta 3 - Epizoda 80

21. dubna 2016 v 17:31 | Via |  Epizody

Epizoda 80

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Epizoda ke stažení ZDE


TINI - Born to Shine (Official Video)

11. dubna 2016 v 20:22 | Via |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Jak už asi všichni dobře víte Tini Stoessel vydala zhruba před 2 týdny svůj historicky první videoklip s názvem Siempre Brillarás tato píseň byla přeložená i do angličtiny no a 8.4. vyšel i videoklip k anglické verzy. Oba klipy jsou si podobné, ale některé scénky se tam mění. Tini odvadla opět skvělou práci, protože jak videoklip tak i písnička jsou skvělé. Můžete porovnat obě písně a do komentářů můžete napsat jaká verze se Vám líbí víc. Já osobně se více přikláním ke španělské verzy, protože ta píseň je krásná a v některých částech i líp sedí do hudby. V poslední době jsem si tu píseň tak moc oblíbila že si ji pouštím skoro každý den :D. Tak si poslechněte píseň, podívejte se na videoklip a hoďte tam Tini o jedno shlédnutí navíc :)


Mimochodem píseň Siempre Brillarás překonala hranici 3 milionu shlédnutí. Tini moc gratuluji :)

Design - 17

9. dubna 2016 v 13:30 | Via |  Layouty
Už tu máme 17. layout a bohužel už asi také poslední layout s Violettou. Je to moc smutné že seriál končí a před námi je už opravdu posledních pět epizod, ale zpátky k layoutu. Jak jste si mohli všimnout použila jsem fotografie ze všech 3. sérií Violetty a zhruba doprostřed jsem umístila společnou fotografii z poselních vteřin seriálu. Abych pravdu řekla tak jsem s layoutem moc spokojená a takhle nějak jsem si ho zruba celou dobu představovala. Snad jsem nezklamala a i Vám se tenhle vzpomínkový a i smutný layout ke konci seriálu líbí.


Foto měsíce květen

9. dubna 2016 v 13:21 | Via |  Potm
Nový měsíc nám začal a proto je čas na další hlasování o foto měsíce. Jelikož je květen významný měsíc pro premiéru filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta tak jsem moc nepřemýšlela a hned mě napadlo že použiji do nové ankety fotky právě z konference filmu, které se zúčastnili: Tini, Jorge a Mechi. Opět můžete vybírat ze čtyř fotografií. Tak s chutí do hlasování :)

1.

2.

3.

4.

Foto měsíce duben (Výsledky)

9. dubna 2016 v 12:56 | Via |  Potm
Měsíc duben přišel a proto je čas na vyhodnocení fotografie o kterou jste mohli hlasovat celý měsíc. S velkým převahem vyhrála fotka Lodo se 17 hlasy. Všem chci poděkovat za tak velikou účast v hlasování. A zde už vítězná fotografie: