Květen 2016

Předpremiéra filmu v Amsterdamu

20. května 2016 v 11:42 | Via |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
V Amsterdamu se konala vůbec první předpremiéra filmu: Tini: El Gran Cambio de Violetta kde měli první fanoušci možnost podívat se na dlouho očekávaný film! Předpremiéra se konala 23. dubna v Nizozemském Amsterdamu a samozřejmě nemohli chybět i hvězdy filmu a to především Tni stoessel, Jorge Blanco, Mechi Lambre, Adrián Salzedo, Leonardo Cecchi a Ridder van Kooten. Všichni zazářili a samozřejmě to všem moc slušelo :) Tady Vám přináším pár fotografií: :)


TINI - Losing the Love (Official video)

20. května 2016 v 11:13 | Via |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Další novinkou, která se týká filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta je nový již v pořadí 3. videoklip (hned po: Siempre Brillara a Light You heart) s názvem Losing the Love v podání Tini Stoessel. V písni Tini zpívá o zlomeném srdci když Violetta ztratila Leona. Ve videoklipu jsou použity jak už jsme zvyklí další nové záběry z filmu. Mě osobně se moc líbí jak píseň tak i krásný videoklip. Určitě se podívejte a svůj názor napište do komentářů :)

♫ This love is a fever,
And I'm hit
Can't standing on bleeding,
Let me in
We're losing the love
We're losing the love ♫


Foto měsíce květen (Výsledky)

20. května 2016 v 10:29 | Via |  Potm
Pokračuji s doháněním všech restů a musím přiznat že s tímhle článkem jsem tedy hodně pozadu jelikož se jedná o vyhodnocení fotografie za měsíc květen. Vybírali jste z fotek z první tiskové konference k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta kde nám byl film i celkově představen. Nakonec vyhrála fotka s číslem 4 na které je Tini i Jorge a moc jim to sluší :)


Jorge Blanco - Light Your Heart (Official Video)

19. května 2016 v 10:54 | Via |  Tini: El Gran Cambio de Violetta
Ahoj všichni, vítám vás u nového článku. Jak jsem slíbila tak jsem i splnila a po menší pauze se vracím opět na blog a to v plné parádě. Budu se snažit být na blogu co nejvíce aktivní jak jen to půjde a dnes se pokusím doplnit také všechny novinky se kterými jsem pozadu, které se týkají hlavně předpremiér filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta a nebo také nových videoklipů také k tomuto filmu.

Ještě bych Vám chtěla oznámit že jsem se rozhodla zrušit rubriku ,,Novinky okolo herců,, a novinky budu přidávat postupně jak jste byli předtím zvyklí :)

Jorge Blanco - Light Your Heart (Official Video)

22.4. byl do světa vypustěn další videoklip k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta s názvem ,,Light Your Heart,, v podání Jorgeho Blanca. V klipu se objevují záběry z filmů, tentokrát z pohledu samotného Leona. Toto video je také prvním sólovým videoklipem Jorgeho. Určitě doporučuji se na videoklip podívat, protže to vážně stojí za to a na to že je píseň venku necelý měsíc tak má na Youtube skoro 3 miliony shlédnutí. Do komentářů určitě napiště jak se Vám píseň líbila :)