Červenec 2017

Návrat na blog + co bude dál...

24. července 2017 v 15:19 | Via |  Blog
Po téměr roce, se opět ozývám s novým článkem o mém návratu na tento blog.
Hned na začátek se chci omluvit všem svým affs a návštěvníkům blogu, že jsem z ničeho nic přestala být aktivní. Minulý prázdniny mě blog trošičku omrzel a nechtěla jsem vydávat články s donucení. Jsem i na druhou stranu ráda že jsem si tuto skoro roční ,,pauzu" udělala, protože jsem si uvědomila že mi blog vážně chyběl (hlavně psaní článků, vytváření designů atd.)

Určitě se také možná ptáte o čem teď budu psát, nebo jakou náplň bude můj blog mít. Po ani ne tak dlouhým uvažování jsem se rozhodla pro seriál Soy luna, který mám moc ráda a který si myslím že všichni znáte. No a protože byl tento blog založen díky seriálu Violetta, tak si myslím že by nebylo moc hezké tento seriál z tohoto blogu úplně ,,odříznout" a proto jsem se rozhodla že budu občas pridávat i nějaké ty nejdůležitejší a nejzajímavější novinky právě i o hercích z Violetty.

Doufám že jsem svým návratem na blog udělala alespoň někomu trochu radost. Odteď se můžete těšit na spoustu nových článků o již zmiňovaném seriálu Soy Luna a také spoustu novinek o hercích z tohoto seriálu i občas seriálu Violetta :)