Blog

Návrat na blog + co bude dál...

24. července 2017 v 15:19 | Via
Po téměr roce, se opět ozývám s novým článkem o mém návratu na tento blog.
Hned na začátek se chci omluvit všem svým affs a návštěvníkům blogu, že jsem z ničeho nic přestala být aktivní. Minulý prázdniny mě blog trošičku omrzel a nechtěla jsem vydávat články s donucení. Jsem i na druhou stranu ráda že jsem si tuto skoro roční ,,pauzu" udělala, protože jsem si uvědomila že mi blog vážně chyběl (hlavně psaní článků, vytváření designů atd.)

Určitě se také možná ptáte o čem teď budu psát, nebo jakou náplň bude můj blog mít. Po ani ne tak dlouhým uvažování jsem se rozhodla pro seriál Soy luna, který mám moc ráda a který si myslím že všichni znáte. No a protože byl tento blog založen díky seriálu Violetta, tak si myslím že by nebylo moc hezké tento seriál z tohoto blogu úplně ,,odříznout" a proto jsem se rozhodla že budu občas pridávat i nějaké ty nejdůležitejší a nejzajímavější novinky právě i o hercích z Violetty.

Doufám že jsem svým návratem na blog udělala alespoň někomu trochu radost. Odteď se můžete těšit na spoustu nových článků o již zmiňovaném seriálu Soy Luna a také spoustu novinek o hercích z tohoto seriálu i občas seriálu Violetta :)

Informační článek (2)

24. srpna 2016 v 18:10 | Via
Pokud jste četli můj předminulý článek, kde jsem psala co s blogem dál, tak jistě víte o čem v tomto dnešním článku půjde. Poprosila jsem vás abyste mi pomohli v rozhodnutí s novou náplní blogu a proto jsem Vám dala na výběr tři možnosti a téměr všichni jste se rshodli k jasnému rozhodnutí - mít blog o Soy Luně, ale také přidávat články o hercích z Violetty. Děkuji všem, kteří napsali svůj názor a pomohli mi tak s rozhodnutím, moc si toho vážím
Takže od teď zde na blogu nově očekávejte články o seriálu Soy Luna, ale nebojte jak jsem už psala, na Violettu samozřejmě nezapomenu, protože jak napsal Harry v komentáři u předešlého článku: "Violetta je také důvod proč jsi si tento blog založila".

Tak toto by z dnešního trošku kratšího informačního článku o blogu bylo vše a ještě než tento článek úplně ukončím, chci vás poprosit ještě o jednu laskavost. Chtěla bych na blogu nastavit nový layout a rozhoduju se mezi dvěma tématy -
1. layout se startem Soy Luny
2. layout s herci z Violetty
Budu moc ráda když mi ještě s tímhle pomůžete a napíšete svůj názor :)

Kontrola + náběr Affiliates (4)

20. srpna 2016 v 16:29 | Via

Jelikož od poslední kontroly a náběru Affs uběhlo již šest měsíců je tu čas na novou a to hned ze dvou důležitých důvodů. První z toho je ten že poslední konrtolu Affs jsem vůbec nevyhodnotila a tak celkově vůbec neuzavřela jelikož jsem na blogu nebyla v posledních měsících příliš aktivní a vyhodnocovat 6 měsíců zpátky starou záležitost si myslím že nemá cenu a tímto se také dostáváme k druhému důvodu a to ktomu že spoustu mých spřátelených blogů už nejsou aktivní nebo svůj blog zrušili, také nevím jestli chce se mnou ještě někdo zůstat Affs vzhledem k tomu že jsem neobíhala a nebyla aktivní. Samozřejmě jako u každé kontroly nabírám i nové Affs a budu ráda když se někdo nový zapíše :) (Obíhat začnu až po kontrole a náběru)

Pro současné Affs:
1. Jméno (přezdívka) + adresa blogu
2. Chceš nadále být mým Affs?
3. Je něco co bych na blogu měla vylepšit? (nepovinné)
4. Koho chceš na ikonku?

Pro nové Affs:
1. Jméno (přezdívka) + adresa blogu
2. O čem je tvůj blog?
3. Proč chceš být mým Affs?
4. Líbí se ti můj blog? Je něco co bych zde mohla vylepšit?
5. Koho chceš na ikonku?

!Kontrola + náběr potrvá do 3.září!

Proč jsem tady nebyla ? + Nová náplň blogu !?

18. srpna 2016 v 14:54 | Via
Ahoj všichni návštěvníci blogu,
jak jste si už mohli všimnout opět jsem na blogu skoro přes měsíc nebyla aktivní a to jsem Vám v nedávném článku slibovala že na blogu začnu být znovu aktivní jako předtím. Popravdě být na vašem místě nevím co bych si o tomto už myslela a tak se Vám snad už úplně naposledy omlouvím za svou strašnou neaktivitu a teď bych Vám tak trošku chtěla vysvětlit proč blog přes prázdniny zanedbávám. Hned první důvod je ten že poté co jsem vydala poslední článek, jsme s rodiči vyrazili na týdenní dovolenou a jelikož jsem neměla čas psát článek doma z důvodu balení a příprav tak jsem si myslela že se Vám ozvu na dovolené, bohužel jsem nemohla kvůli velmi slabému připojení k WIFI. Hned jak jsme přijeli z dovolené jsem se Vám chtěla ozvat, ale popravdě neměla jsem moc náladu sedat k počítači a vymýšlet nějaké články, také jsme s rodiči jezdily na výlety a já chodila ven s kamarády. Snad tuto situaci pochopíte, protože venku je hezky a já nechci celé prázdniny být zavřená doma a vymýšlet s donucením články na blog.
Také mě v jednu chvíli napadalo že blog zruším, ale veděla jsem že by mi tenhle ,,blogovací svět,, chyběl a také vytváření grafiky a psaní článků. S velkým nadšením :D teď říkám že se na blog oficiálně vracím a chci aby to tu fungovala jako dříve, takže se tímto moc moc a moc omlouvám i svým Affs, které tímto taky hodně zanedbávám a určitě pochopím že si mě někdo odstraní nabo odstranil. Takže já doufám že jsem někomu alspoň tímto udělala radost a jestli se tady někdo takový najde tak jsem moc ráda ♥

A nyní se dostáváme k další části našeho dlouhého článku a to k tomu co bude s blogem dál...
Ti co sledujete Disney channel jistě víte že nový setiál od tvůrců Violetty startuje na českém Disney již 5.září no a mě napadlo že bych mohla změnit náplň blogu a psát o Soy luně, jak jistě víte nikdy jsem nezavrhovala nápad že by byl můj blog v budoucnu zaměřen na Soy Lunu a tak si myslím že by to nebyl vůbec špatný nápad. Teď nastala chvíle kdy vás o něco poprosím a chci abyste mi poradili co bude s blogem dál, napíši Vám teď tři možnosti a vy mi potom do komentářů napište jaká možnost je podle vás nejlepší.

1. Udělat tlustou čáru za Violettou a psát jen články o seriálu Soy Luna
2. Mít blog o Soy Luně, ale také přidávat nějaké ty novinky okolo herců z Violetty
3. Neměnit náplň blogu a nechat vše při starém

Za každý váš komentář a názor budu moc vděčná, protže jste to přece vy - návstěvnívi, kteří na můj blog chodíte a já chci abyste sem pořád rádi zavítali, proto mi hodně na vašem názoru záleží ♥ Děkuji všem <3

Jsem zpět na blogu!

1. července 2016 v 12:14 | Via
Ahoj všichni, vítám vás po dlouhé době u nového článku zde na blogu. Ti co navštěvujete můj blog déle tak určitě víte že jsem zde měla v polsední době hodně pauz a do z důvodu že se blížilo vysvědčení a ve škole to bylo náročné, to už je ale všech za mnou a já může s radostí říct že se vracím na blog a to v plné parádě :) V tomto týdnu se pokusím dohnat všechny novinky co mě zde chybí, které se hlavně týkají filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta nebo i samotných herců. V nejbližší době také určitě očekávejte i nový layout, protože tenhle je tady už dlouho. Tak já jen doufám že sem někomu s touhle zprávou udělala radost a abych nezapomněla tak chci všem popřát krásné prázdniny a léto plné zážitků :)
Vaše adminka Via

Pozastavení :(

28. dubna 2016 v 19:14 | Via
Ahoj, skoro po týdnu se Vám opět ozývám u dalšího článku, ne až tak veselém. Jak jste si už mohli z názvu článku všimnout, rozhodla jsem se dát pozastavení, bohužel ale nevím na jak dlouho. Je to z toho důvodu že teď nemám na blog moc náladu, jednak kvůli škole a už mě to také nebaví jako předtím, týká se to také toho že místo toho aby moje aktivita stoupala nahoru, klasá bohužel až moc dolů a já se Vám nechci omlouvat za svoji aktivitu a slibovat že se vše zlepší, když vím že ne. Zanedbávám hodně i svoje Affs, kteří jsou tak milí a stále si najdou čas na můj blog a okomentují mi články, přesto že já poslední dobou ne, proto pochopím když si mě teď odstraníte z Affs. Moc mě to mrzí, protože jsem neměla vůbec v plánu na blogu nějaké pozastavení vůbec mít, ale je to tak a věřte mi že se mi tenhle článek nepíše 2x nejlépe. Ale nebojte já se sem opět vrátím a to v plné parádě, aby totu vše bylo jako dřív. Zatím se se všemi loučím a zatím AHOJ! :(

Kontrola + náběr Affiliates (1)

29. ledna 2016 v 16:53 | Via
Po delší době tu máme opět již druhou Kontrolu + náběr Affs. Kontrolu + náběr dělám z důvodu že někteří Affs už nejsou aktivní a někdo by měl třeba zájem se zapsat. Budu ráda když se vás zapíše co nejvíce. Ráda přivítám nové Affs :) Kontrola + náběr potrvá do 18.února.

Pro staré Affs:

- Přezdívka + adresa blogu
- Chceš nadále zůstat mým Affs? Proč?
- Je něco co bych na blogu měla vylepšit? (Nepovinné)

Pro nové Affs:

- Přezdívka + adresa blogu
- O čem je tvůj blog?
- Máš rád/a seriál Violetta?
- Koho chceš na ikonku?

Co je nového...

26. prosince 2015 v 22:58 | Via
Vítám vás všechny u dalšího spíše informačního článku opět o blogu. Moc mě mrzí že jsem zde na blogu nebyla aktivní a nepopřála jsem všem návštěvníkům blogu Veselé Vánoce a už jako tradičně nepřidala adventní kalednář :D ... To vše sice opožděně ale i přesto vynahradím :)

Adventní kalendář 24.12

Začnu tedy hned s první věcí a to s nedoplněným Adventním kalendářem. Pro Štědrý den jsem měla vybraný moment z druhé série kde se všichni studenti opět sešli po prázdninách a zpívali společně píseň Ser mejor. Užijte si sice opožděné ale i přesto poslední Adventní video.Veselé Vánoce

A teď se vrátím opět k Vánocím. Věřím že jste si i letos užili nejkrásnější a nejkouzelnější svátky v roce nejvíce naplno co to šlo, pod stromečkem našli svůj nebo své vysněné dárečky, které jste si přály a celé Vánoce prožily v kruhu svých blízkých, vždyť Vánoce mají být o rodině, lásce,pohodě, klidu a spoečně strávených chvil se svojí rodinou nebo přáteli :) Také doufám že jste si užili i Vánoční svátky a užívali vánoční atmosféru, která k nám přichází jen jednou za rok! :)


To by bylo pro dnešek vše. Ještě abych nezapomněla tato je zpráva pro všechny kdo se zapojily do Vánoční soutěže zde na blogu do konce týdne by se měly objevit výsledky i diplomy za účast :)

10 tisíc návštěv! Děkuji Vám

17. prosince 2015 v 16:36 | Via
Chtěla bych Vám všem moc, moc a ještě jednou moc poděkovat za překročení čísla 10 000 návštěvníků. Pro mě je to jedno velké obrovské číslo a nesmírně si toho vážím. Nikdy bych netušila že by můj blog mohl dosáhnout tohohle čísla a teď jsem za to vděčná, ale tohohle čísla jsem dosáhla jenom díky Vám, kteří můj blog navštěvujete protože jen vy my dáváte chuť abych stála pokračovala v blogování a dělala to co mě baví. Vím že si asi někteří říkáte že to není úplně velké číslo ale pro mě je. Když jsem se podívala na návštěvnost a uviděla jsem tam tohle číslo tak se mi rozzářili oči a byla jsem šťastná. Snad někdy dáme i 20 000 :) Ještě jednou všem patří moje jedno velké DĚKUJI.

Nové animace v menu

11. prosince 2015 v 13:18 | Via
Rozhodla jsem se že udělám nové animace do menu, protože tyhle mi už přišli takové obkoukané a chtělo to jednoduše změnu :) Vyrobila jsem jako tradičně tři gify a jak se líbí Vám?

Informační článek

2. prosince 2015 v 13:46 | Via
Po docela dlouhé době se Vám opět ozývám a také Vám potřebuji zdělit pár informací co se týká blogu. Jak jste si mohli něktěří všimnout teď jsem v poslední době blog zanedbávala a to z toho důvodu že jsem teď toho měla opravdu hodně. Rozhodla jsem se že už nechci takhle blog zanedbávat a chci se mu začít více věnovat.

Vánoce se blíží a já měla připravený nový projekt s názvem Adventní kalendář, který je Vám asi všem dobře známý. Na blogu se tento projekt objeví dnes sice vím že trošku opožděně, protože měl odstartovat včera tak snad to nevadí.
Dále se na blogu v nejbližších dnech (možná i dnes) objeví nový design s vánočním tématem a nějaké ty vánoční soutěže. Dále také vyhlášení fotografie na měsíc prosinec a nové hlasování na měsíc leden. Doufám že si tak zpříjemníme čekání na štědrý den, který je již za 22 dní :)

Omlouvám se za neaktivitu

21. října 2015 v 18:06 | Via
Ahoj všichni,vím že jsem teď dlouhu nevydala žádný článek a také nejsem moc aktivní za co bych se Vám všem chtěla omluvit.Vůbec nestíhám od té doby co začala škola je to samé učení,učení a učení a teď jsem se konečně dostala k tomu abych napsala nějaký ten článek.Přdevším bych se chtěla omluvit mým Affs, které teď poslední dobou zanedbávám,vždy na vaše blogy chodím ale nemám čas článek okomentovat doufám že mě chápete.Také bych Vám chtěla poděkovat za návštěvnost za minulý týden, protože i když nejsem moc aktivní tak pořád se drží u čísla 400 za co jsem moc vděčná.Ještě jednou se chci moc omluvit a doufám že mě chápete i když teď moc nestíhám určitě se budu snažit být více aktivní ať na můj blog všichni rádi chodíte :)

Info o blogu a o turné...

14. října 2015 v 19:21 | Via
Ahoj hned ne začátku tohoto článku bych se Vám všem a hlavně svám Affs chtěla omluvit za moji neaktivitu,vím že teď na blog přidávám jen epizody (ani to i teď nestíhám) ale jistě mě chápete škola,učení psaní prověrek a krom toho jsem začala chodit do kroužku takže nemám moc času na blog,ale slibuji že se vše pokusím dohnat abych nebyla pozadu.Chtěla jsem to sem napsat jen aby jste věděli proč nejsem teď moc aktivní.takže se ještě jednou omlouvám.

Abych odbočila zpátky k Violettě včera odstartovala úplně poslední fáze turné.Už pouze 19 dní a potom se herci s celým turné navždy rozloučí.Herci za dobu celého turné navštívili mnoho měst a zemí a to především Evropu a Latinskou ameriku.Již 1.listopadu si všichni řeknou své sbohem a celé turné se všemi krásnými vzpomínkami,které na něm zažili opustí,určitě na toto turné nezapomenou a také především na seriál Violetta,který změnil jejich životy.
Ale nemusíme být smutní protože celý tento úspěšný seriál zakončí nově připravovaný film s názvem: Tini el gran cambio de Violetta.(Více o filmu se dozvíte ZDE) kde se ve filmu můžeme potkat s Tini Stoessel,Jorgem Blancem,Mercedes Lambre i Clarou Alonso.Dofám že se tento film dostane i knám do česka. To je asi vše co jsem vám chtěla napsat a všem přeji krásný zbytek večera :)

Fanlist (Fanclubs)

26. srpna 2015 v 17:40 | Via

Violetta fanclubMartina Stoessel fanclub
Tini a Mechi fanclubVšem,kteří se zapsali moc děkuji.

Kontrola+náběr Affs-vyhodnocení

22. srpna 2015 v 16:25 | Via
Do včera tedy do 21.8 jste se mohli zapisovat do Kontroly+náběru Affs zapsalo se vás celkem deset za co vám moc děkuji(ještě bych vám chtěla říct že nové ikonky budou v pondělí-nejpozději ve středu protože jak jsem psala od úterý mi nejede počítač a všechny články píši na tabletu,ikonky už mám vyrobené a uložené v počítači,kvůli tomuto také posouván projekt ,,Jak šel čas s herci,, a Koláže na příští víkend).Moc se všem ještě jednou omlouvám.A zde už tedy výsledky:

Zapsali se a zůstávají:

Best Affiliates:

Nezapsali se ale zůstávají:

Noví Affs:

Aktuálně na blogu+pár novinek

18. srpna 2015 v 17:34 | Via
Ahoj všichni,hned na začátku bych vám chtěla připomenout Kontrolu+náběr Affs,která potrvá do 21.srpna takže kdo se nezapsal ať se rychle zapíše.Na blogu právě probíhá projekt Jak šel čas s herci kde se v každém dílu dozvíme jak se herci ze seriálu Violetta postupem času měnili.Tyto díly vychází ptavidelně v sobotu.Také tu probíhá rubrika Koláže kde vyrábím koláže, tato rubrika je rozdělena do několik skupin-teď právě probíhají koláže z páry z Violetty.Tato rubrika vychází zde na blogu každou neděli.Chystám taky nový projekt do kterého se můžete zapojit i vy návštěvníci blogu.Nový layout bude nastaven 1.září a bude na téma Violetta 3 přichází.

Herci během pauzi měli nabitý program Tini zpívala v dětském centru nemocným dětem což je od ní moc pěkné a Alba,Cande a Facu letělii do Itálie navštívit Lodo Comello,která na turné Violetta live nemůže být protože je na svém vlastním turné.Je to taky od nich moc hezké že si na Lodo vzpomněli a přijeli za ní.Nyní jsou všichni herci zpět v Evropě a jsou připraveni na poslední část turné.
Zde máte fotografii kterou přidala Alba na svůj Twitter při pobytu v Itálii.

Kontrola Affiliates+Náběr

11. srpna 2015 v 14:44 | Via

Máme tu první kontrolu Affiliates na blogu.Chtěla bych zjistit jestli nadále chcete být mými Affs a nebo už ne a taky kdo bude chtít se může stát mými novými Affs.Byla bych ráda kdy by se vás zapsala co nejvíce :).

Do komentářů napište:

Pro staré Affs:

Pro nové Affs:

1. Jméno
1. Jméno
2. Adresa blogu
2. Adresa blogu
3. Chceš zůstat mým Affs? Proč?
3. Líbí se ti můj blog (nepovinné)
4. Co by jsi na mém blogu změnil/a?
4.Koho chceš na ikonku?
5. Chceš novou ikonku? Napiš jakou

Kontrola a náběr potrvá do 21.srpna

Děkuji za 2000 návštěv!

10. srpna 2015 v 12:42 | Via
Všem,kteří chodí na můj blog bych chtěla moc poděkovat za 2000 návštěv!Jsem moc šťastná za takovou návštěvnost,moc si toho vážím.Vzpomínám když jsem vám děkovala za 200 návštěv a teď vám můžu poděkovat za 2000 návštěv.Také bych chtěla poděkovat za návštěvnost za celý týden,která už se blíží k číslu 300.Ještě jednou vám chci moc poděkovat.

Fanclubs

7. srpna 2015 v 18:15 | Via

Fanclub on violetta-blog-cz

Fanclub Violetta:
Máte rádi seriál Violetta? Jestli ano zapište se do Fanclubu.
Ikonka:Fanclub Tini Stoessel:
Máš rád/a Martinu Stoessel? Jestli ano zapiš se do Fanclubu.
Ikonka:


Fanclub Tini and Mechi:
Máte rádi přátelství Tini stoessel a Mechi Lambre? Jestli ano zapiš se do Fanclubu.
Ikonka:
Chceš se zapsat do Fanclubu? Tak napiš do komentářů:
Jméno...
Název blogu...
Do kterého Fanclubu se hlásíš (můžeš všechny)...
Kam si dáš ikonku...

Doufám že se vám ikonky líbí :)

Jsem zpět !

2. srpna 2015 v 13:10 | Via
Jsem zpět! Včera jsem se vrátila z dovolené kde jsem si to moc užila.Bohužel jsem neměla wifi což mě docela mrzelo.Za ten týden co sem byla pryč se toho celkem dost událo např. že Tini podepsala smlouvu s Hollywood records a bude vydávat svojí desku (tento článek se na blogu ještě zobrazí).Také se během týdne můžete těšit na nový layout :D

Neaktivita- 25.7-1.8.2015

24. července 2015 v 14:24 | Via
Ahoj,25.7-1.8 nebudu aktivní protože jedeme s rodiči na dovolenou.Chtěla bych se tedy omluvit z neaktivity na blogu a u Affs.
Za tu dobu co budu pryč můžete hlasovat pro foto na měsíc Srpen ZDE. Až se vrátím můžete se těšit na nový layout také další koláže(tentokrát bude koláž s párem Naxi) a projekt ,,Jak šel čas s herci´´. Ahoj :)

200 návštěv..

2. června 2015 v 19:28 | Via
Ahoj chtěla bych vám poděkovat za 200 návštěv na mém blogu vím že to není veliké číslo ale já si toho moc vážím a moc vám děkuji že navštěvujete můj blog. Na to že můj blog funguje přibližně dva měsíce tak si myslím že to není tak špatné číslo :)
Jinak do 6.6 můžete hlasovat v projektu ,,Nejlepší píseň druhé série'' kde hlasováním vyberete tři písně,které pak postoupí do předposledního kola a nový layout už mám hotový pokoušela sem se ho udělat sama a má to něco společného se začátkem třetí série, ale ještě ho nastavovat nebudu layout nastavím až se to bude hodit.

Změna animací...

28. května 2015 v 16:10 | Via
Ahoj uprivila jsem animace v menu a také nějaké pozměnila. Najela sem na jinou stránku kde se vytváří animace a musím říct že na té stránce je o hodně lepší kvalita. Animace s píničkami Hoy somos mas a Hurricane jsem nechala(ale samozřejmě sem je dala do lepší kvality) a pozměnila jsem písničky Codigo amistad a Crecimos juntos za písničky In my own world a Algo se sciende. Snad se vám animace líbí :)Náběr AFFS

16. května 2015 v 17:50 | Via

Ahoj chcete se stát mými Affs? Jestli ano budu moc ráda když se někdo zapíše a bude mým Affs. Pravidlo je že si mě taky musíte přidat.

Pro nové Affs:

-Jméno(přezdívka)
-Adresa blogu
-O čem je tvůj blog
-Jakou chceš ikonku

Nauč se tancovat...

15. května 2015 v 19:13 | Via
Tady přidávám video kde se můžete naučit choreografii k písničce Crecimos juntos. Já sem to zkoušela a byla to docela sranda. Tak se určitě podívejte :)

 
 

Reklama
Reklama