Koláže

Koláž- Resto bar (místnosti)

25. října 2015 v 9:51 | Via
Dnes jako tradičně každou neděli tu máme další koláž. Jako námět na další koláž mě napadla místnost Resto bar,kterou jsme mohli v 1.sérii vídat často. A zde už je snad se líbí:

Koláž- Art Rebel (místnosti)

18. října 2015 v 22:01 | Via
Sice trošku pozdě ale i přesto přidávám další koláž tentokrát koláž s místností Art Rebel.Chtěla jsem koláž udělat v jiném programu než dělám teď ale bohužel se mi to neukládala tak jsem koláž udělala ve starém programu.Já s koláží moc spokojená nejsem protože v tom novém programu se mi povedla víc.Dofám že se Vám tedy bude alespoň trošku líbit.

Koláže - Violettin dům (místnosti)

11. října 2015 v 9:56 | Via
Jelikož jste mně minula nenapsali do komentářů jakou místnost mám udělat tak jsem se nakonec rozhodla pro Violettin dům.Příště mě napadl třeba Resto bar...Tak tady už máte koláž snad se líbí.

Koláže- Studio On beat (místnosti)

4. října 2015 v 17:04 | Via
Máme tu opět další koláž tentokrát se Studiem On beat.Jako tradičně v komentářích můžete psát s jakou místností chcete koláž příště.Snad se líbí.

Koláže - Violettin pokoj (místnosti)

27. září 2015 v 12:21 | Via
Minule jsme ukončily koláže s páry a odedneška nás čekají jiné koláže tentokrát s mítnostmi ze seriálu Violetta.Jako je např: Studio On beat,Resto bar... A dnes je tu koláž s Violettin pokojem.Jak už je ve zvyku do komentářů můžete napsat s jakou místností chcete koláž příště.Snad se vám koláž líbí.

Koláže - páry

20. září 2015 v 13:10 | Via
Jelikož už jsme udělali skoro všechny koláže z párů z Violetty je čas na další koláže.Tentokrát se budeme zabývat místy ze seriálu.Např: Resto bar,Violettin pokoj... Jestli jste se v kolážích nedočkali svého oblíbeného páru je to tím že jsem nenašla žádné kvalitní a hezké fotografie.Za to se omlouvám.Na závěr jsem udělala koláž,kde je vždy fotografie každěho páru.kterého jsme mohli v kolážích vidět.A nazapomeňte že přístě bude koláž s Violettinim pokojíkem.A zde už máte koláž:

Koláž- Dieletta (páry)

13. září 2015 v 15:58 | Via
Máme tu další koláž tentokrát s párem Dieletta.Vím že jste v komentářích psali že chcete koláž s Germanem a Priscilou ale bohužel jsem nenašla skoro žádné fotografie s tímto párem tak jaem vytvořila koláž s Violettou a Diegem.Vím že už moc párů nezbývá ale zkuste jestli vás nějaký pár napadne napsat do komentářů.Snad se koláž líbí.

Koláž- Bromila (páry)

6. září 2015 v 11:53 | Via
Máme tu neděli a s nedělí také přichází další část rubriky Koláže.V kolážích stále pokračujeme s páry z Violetty a minule jste se rozhodli pro koláž s Bromilou tedy s Broadwayem a Camilou.Popravdě musím říct že s koláží nejsem spokojená protože jsem moc hezkých fotek nenašla.Snad se aspoň vám koláž aspoň trošičku líbí.Jako tradičně můžete napsat s jakým párem chcete koláž příště.

Koláž-Diecesca (páry)

30. srpna 2015 v 11:30 | Via
Máme tu další koláž s páry z Violetty tentokrát jste vybrali že chcete koláž s Diecescou.Snad se vám koláž líbí.Do komentářů opět napište jaký pár chcete příště.Tak a tady je:

Koláž-Germangie (páry)

16. srpna 2015 v 11:47 | Via
Hned na začátek bych vám chtěla napsat že projekt Koláže měním na rubriku,protože tento ,,projekt´´ potrvá dlouho a před sebou máme ještě spoustu koláží a tak by bylo lepší to nazvat jako rubriku.Koláže budou na blogu vždy v neděli jak jste zvyklí.A teď už zpátky k věci jako další pár jste vybrali Gemangii tedy Germana a Angie.Jako tradičně pište do komentářů jaký pár chcete příště.

Koláž-Marcesca (páry)

9. srpna 2015 v 18:37 | Via
Máme tu opět další koláž a to s párem Marcesca.Doufám že se vám koláž líbí(já s ní tentokrát moc spokojená nejsem).V komentářích jak je zvykem můžete psát jaký pár chcete příště(můžete i páry ze 3. série)

Koláž-Naxi(páry)

2. srpna 2015 v 13:58 | Via
Je tu neděle a s ní také další koláž,tentokrát s párem Naxi.V komentářích můžete opět psát jaký pár byste chtěli příště:)

Koláž- Fedemila(páry)

18. července 2015 v 11:30 | Via
Je tu další koláž s párem z Violetty tentokrát s Fedemilou kterou jste vybrali.Do komentářů pak můžete napsat další pár.

Koláž-Leonetta (páry)

11. července 2015 v 11:18 | Via

Je tu první slibovaná koláž.Jako první pár jsem vybrala Leonettu do komentářů pak pište jaký další pár byste chtěli.

Violetta-koláže

10. července 2015 v 18:19 | Via

Jak už z názvu vyplívá budu vyrábět koláže.Koláže budou různé např: s různými postavami s Violetty,s páry nebo také s fotografiemi ze sociálních sítí herců.Koláže budou zaměřeny i na místa jako je např: Violettin pokoj,Studio On beat , Resto bar a mnoho dalších... Vždy v sobotu budu přidávat jednu koláž a začneme s páry z Violetty.Snad se vám takový spíš menší projekt bude líbit.
 
 

Reklama