Music duel

Music duel - (2) Výsledky

4. listopadu 2015 v 19:09 | Via
Máme tu výsledky druhého kola doufám že oblíbené rubriky Versus.Minulou středu jste hlasovali, kterou píseň máte raději jestli Juntos somos mas nebo Veo, veo. Můžu vám jen říct že hlasování bylo velice těsné.Výsledky máte v celém článku.

Music duel (2)

28. října 2015 v 20:15 | Via
Ahoj,snad jste si všichni užili a snad i ještě užíváte volna.Připravila jsem si pro vás další část rubriky Music duel.Pořád pokračujeme spísněmi z 1.série, dnes mezi sebou budou soupeřit písně Juntos somos más a Veo veo.Hlasování bude ukončeno příští středu.

Music duel - (1) Výsledky

23. října 2015 v 19:13 | Via
Máme tu vyhlášení prvního kola Music duel. V prvním kole této nové rubriky jste mohli hlasovat do tohoto pátku. Soupeřili mezi sebou písně En mi mundo a Te creo. Výsledky prvního kola nejdete v celém článku...

Music duel (1)

16. října 2015 v 16:52 | Via
Dnes tu máme úplně první kolo rubriky s názvem Music duel.Jestli ještě nekdo netuší o co se jedná tak to zrekapituluji,bude se jednat o to že vždy vyberu dvě písně z Violetty a ty mezi sebou budou soupeřit,která píseň získá více hlasů vyhrává.Jak už jsem se včera zmiňovala začneme s písněmi z první série.A jako hned první dvě písně jsem vybrala En mi mundo a Te creo.Hlasovat můžete do příštího pátku v celém článku.
 
 

Reklama