Věděli jste že?

Věděli jste že (5)

9. července 2015 v 10:04 | Via
(Ikonka od Ivet)
Máme tu další díl rubriky ,,Věděli jste že'' snad se dozvíte něco nového.Věděli jste že...


Ruggero Pasqurelli (Federico) má mladšího bratra,který se jmenuje Leonardo.Lodovica Comello (Francesca) se naučila tak dobře španělsky že po příjezdu do Itálie zapomněla mluvit italsky.Připadala si prý jako ,,cizinka''


Alberto Fernandéz de Rosa (Antonio) se nevěnuje pouze herectví,vytvořil více než 12 filmů a jeho kariéra začala už v 11 letech.Lodo Comello (Francesca) má starší sestru jménem Llaria.
Martina Stoessel (Violetta) se dala opět dohromady se svým přítelem Peterem Lanzanim se kterým se nedávno rozešla.

Věděli jste že (4)

1. července 2015 v 17:37 | Via
Je tu další ,,Věděli jste že'' Tak snad se dozvíte něco nového. Takže Věděli jste že:


Violetta znamená v Italštině fialová.


Martina Stoessel by chtěla žít v New Yorku.


Florencia Benítez představitelka Jade se prvně uházela o roli Angie.


Facundo Gambande (Maxi) má psa jménem Albus.


Důvod,proč Pablo Espinosa (Tomas) opustil seriál Violetta na konci 1. série je proto,že podepsal smlouvu,ve Španělsku a chtěl se zaměřit na svou hudební kariéru.Věděli jste že...(3)

12. června 2015 v 19:49 | Via

Je tu další ,,Věděli jste že'' musím říct že mě tato rubrika baví a moc ráda vyhledávám nové informace. Tak snad se dozvíte něco nového ,,Věděli jste že''...Facundo Gambande(Maxi) má tetování.


Mercedes Lambre (Ludmila) má také tetování. Na lopatce má vytetované křídlo.Mercdes Lambre(Ludmila) a Tini Stoessel (Violetta) Jsou ve skutečnosti nejlepší kamarádky. V seriálu se ale nemají rádi.Mercedes Lambre(Ludmila) není přirozená blondýnka. Předtím měla hnědé vlasy.Martina Stoessel( Violetta) má v ložnici na zdi napsaný nápis All you need is love. Stejnou větu má vytetovanou i na zápěstí.

Věděli jste že (2)

23. května 2015 v 15:48 | Via

Je tu další část rubriky věděli jste že. Snažila jsem se zhánět vše možné informace tak doufám že se dozvíte něco nového.
Takže Věděli jste že...Původně se měl seriál jmenovat Esperanza mia (Moje naděje).Martina Stoessel(Violetta) přiznala že nikdy nevyjde ven bez parfému,lesku na rty a mobilu.Martininy nejoblíbenější tance jsou Hip-hop a Reggaton.Studio 21 bylo ve skutečnosti opuštěná továrna.První návrh se snénografům nezdál, a tak za týden všechno přestavěli.Když byla Lodo Comello (Francesca) malá bála se klaunů.

Doufám že jste se dozvěděli něco nového. Pokud chcete kopírovat informace tak se ZDROJEM!Věděli jste že...

15. května 2015 v 19:44 | Via

Je tu nová rubrika Věděli jste že. Zde se možná dozvíte více o hercich a o seriálu. Doufám že tuhle rubriku si oblíbíte.Budu sem vždy přidávat pět zajímavostí. Takže tady to máte Věděli jste že...
Kdyby se Lodo Comello (Francesca) nestala herečkou ani zpěvačkou chtěla by být veterinářkou.
Cande Molfese(Camila) má na krku vytetované malé srdíčko.
Cande Molfese(Camila) a Ruggerro Pasquareli( Federico) tvoří ve skutečnosti pár.
Lodo Comello (Francesca) má zezedu na krku tetování.Podle seriálu Violetta vzniklo spoustu knih. Např. Violetta kniha úspěchů kde se o seriálu dozvíte spoustu zajímavých věcí.


Doufám že jste se dozvěděli něco nového. Pokud chcete kopírovat informace tak se ZDROJEM!
 
 

Reklama