Violetta internationaul tour 2015

Všechno jednou končí... Turné Violetta live skončilo...

1. listopadu 2015 v 19:44 | Via
Je to až neuvěřitelné jak čas rychle utekl od doby kdy začal první koncert velkolepého turné Violetta live internationaul tour 2015.
Herci turné oficiálně zahájili 29.prosince 2014 v Madridu kde stáli na balkóně před stovkami svých fanoušků a společně si také zaspívali písně ze seriálu Violetta. (Video ZDE)

Úplně první koncert turné odstartoval 3.lena 2015 v Madridu. Turné bylo rozděleno na 3.části - 1.část turné probíhala v Evropě, 2.část turné se přesunula do Latinské Ameriky a 3.část probíhala opět v Evropě. Možnost se podívat na jeden z koncertů jsme mohli i my češi a slováci protože turné mělo zastávky i blízko našeho státu např: Polsko,Německo...
Kdo měl to štěstí a podařilo se někomu z vás dostat na koncert tak věřím že to musel být nezapomenutelný zážitek. Jestli by se někdo chtěl s námi podělit o svůj zážitek z koncertu tak můžete napsat do komentářů své dojmy a pocity a já bych to potom připsala k tomuto článku.

A teď opět zpátky k turné. Samozřejmě nesmíme zapomenout napsat kdo vše se z herců turné zůčastnil. Turné se zůčastnilo celkem devět herců a to samozřejmě Tini Stoessel dále Jorge Blanco, Cande Molfese, Samuel Nascimento, Facu Gambande, Alba Rico, Mechi Lambre, Diego Domniguez a Ruggero Pasquarelli. Tato devítka ale nevydržela do konce samotného turné, bohužel ve druhé části turné musel odejít Ruggero.Mnozí také víte že se turné nezúčastnila i Lodovica Comello. Důvod proč se nezůčastnila byl ten že se vydala na své vlastní turné Lodovica world tour 2015. Jak se říká ,,všechno jednou končí,, tak i její turné skončilo a to minulou neděli. Pro Lodo je to veliký úspěch že se vydala na vlastní turné a přeji jí aby se i nadále její kariéra rozvíjela... To samozřejmě přeji všem aby všichni dosáhli svého snu a stále dělali co je baví a dává radost do života.

Poslední show se konala dnes ve Francii ve městě Nice,koncert odstartoval ve 14:00. Úplně naposledy si společně zatančili,zaspívali a mohli si užít nádhernou i tak na půl smutnou atmosféru, která na dnešním finálovém koncertu určitě nesměla chybět.

Tenhle článek nepíší vůbec s radostí, protože vím že dnes se vše ukočilo a společná cesta nešich herců se dnes rozpojila... Ale věřím že se i nadále budou vídat... Jisté je to že se i nadále budou vídat Tini, Jorge, Mechi a Clara protože všichni čtyři společně připravují dokument Tini - El gran cambio de Violetta na kterém se podílí a který, také uzavře celý příběh Violetty.

Na závěr tu máte fotografie a videa z dnešního koncertu.Jak si také můžete všimnout z videí koncert musel být rozhodně plné emocí a ani jedno oko našich herců nezůstalo suché hlavně u posledního videa,kde se Tini rozplakala:

O konci turné napsali i herci na své sociální sítě: (Najdete v celém článku)

Violetta live - Zajímavosti

30. října 2015 v 11:17 | Via
Jelikož se turné Violetta live blíží ke konci a již tuto neděli se naše seriálová osmička sejde na jednom pódiu naposledy, zde máte pár zajímavostí o turné.Doufám že se dozvíte něco nového.

 • Turné trvalo 10 měsíců, během kterých se odehrálo 109 koncertů, 75 v Evropě a 34 v Jižní Americe
 • Prodalo se téměř 1 milión vstupenek
 • Účinkující vystřídali 79 kostýmů a 75 párů bot, 11 z nich obula pouze Martina
 • Postavit složité pódium s obřími velkoplošnými panely trvalo asi 20 hodin
 • Po Evropě turné vozilo 10 velkých kamionů
 • Kromě vystupujících čítal tým turné na 130 lidí
 • První koncert proběhl 3. ledna ve španělském Madridu, poslední proběhne 1. listopadu ve francouzské Nice

Zdroj: disneychannel-news.free-life.cz

Turné se blíží ke konci...

26. října 2015 v 19:57 | Via
Mnozí určitě víte že turné Violetta live se blíží ke svému definitivnímu konci a do úplného konce zbývá pouhých 7 dní.Je neuvěřitelné jak čas rychle utekl a vše se blíží ke svému konci.Určitě si teď vybavíme video kde herci stáli na balkóně v Madridu před stovkami fanoušků a odstartovávali tak začátek tohoto velkolepého turné.Určitě si herci odnesou ze všech koncertů a všech měst, které navštívili všichni společně spoustu krásných a nezapomenutelných zážitků,které společně zažili.
Herce čekají ještě čtyři úplně poslední koncerty a to první hned zítra (27.10) v 18:00 v Německu ve městě Frankfurt nad Mohanem,druhý koncert je čeká ve středu (28.10) opět v Německu ve stejný čas i ve stejném městě.Předposlední koncert je naplánovaný na sobotu (31.10) ve Francii ve městě Nice a ,,finálový,, koncert bude v neděli 1.listopadu také ve Francii a opět i ve stejném městě.

Článek jsem chtěla napsat abych Vám přiblížila ve kterých městech se ještě koncerty odehrají a také Vám připomenout že turné za chvíli skončí i když to není úplně nejlepší zpráva.Samozřejmě až skončí Violetta tour se tu objeví ještě jeden článek kde shrnu celé toto turné... To by bylo asi vše co jsem chtěla napsat a užívejte si krásný zbytek večera :)

Violetta live - Oberhausen

18. října 2015 v 10:47 | Via
V sobotu tedy včera 17.10 odehráli herci dva koncerty po sobě v Německu přesněji ve městě Oberhausen.První koncert se konal ve 14:00 a druhý v 18:00. Z vystoupení se objevilo pár hezkých videí,které vám sem přidávám. Dnes je čeká koncert v Belgii přesněji v Aventrapách a pak opět další koncerty v Německu.


Violetta live - Te creo

2. září 2015 v 21:11 | Via
Zhruba před 8 hodinami zveřejnil na svůj oficiální Youtube kanám Disney channelFR další vystoupení z koncertu Violetty live.Tentokrát se objevila píseň Te creo,kterou zpívá Tini,kde sedí na měsíci a vznáší se přímo nad hlavami diváků.Určitě se na video podívejte je moc hezké.

Co mají herci na Violetta live nejraději...

27. srpna 2015 v 10:48 | Via
Voletta live je v plném proudu a český Disney channel přidal na svůj Facebookový kanál videa,ve kterém herci říkají co mají na Violetta live nejraději.Disney channel poskytl i český překlad takže se dozvíme co herci říkají.Užijte si tyhle krátká videa(video spustíte kliknutím na obrázek).

„Konečně je řada na Tini! Co má na #ViolettaLive nejraději ona?
Tni: "Miluju trávit čas s přáteli a užívat si, že můžu dělat to, co mě nejvíc baví - zpívat, tančit a žít svůj sen."

Další videa v Celém článku

Začátek poslední části turné odstartoval ve Varšavě!

24. srpna 2015 v 17:58 | Via
V sobotu 22.8. v 19:00 odstartoval ve Varšavě koncert,který zahájil poslední část turné Violetta live.Seriál Violetta má v polsku spoustu fanoušků,protože koncert navštívilo neuvěřitelných 40 000 lidí!Atmosféra na koncertu musela být úžasná,protože vystupovat před tolika lidmi musel být pro herce určitě velký zážitek.Za tři dny se přesune turné do Krakova a příští víkend odehrají koncert v Budapešti.A nakonec zde máte dvě videa a fotografie z koncertu:


Herci ve Varšavě...

21. srpna 2015 v 17:05 | Via
Herci ve středu ráno tedy 19.8. dorazili do našeho sousedního státu a to do Polska přesněji do Varšavy kde v sobotu odehrají koncert. Hned na letišti je přivítalo spoustu fanoušků,herci jim rozdaly spoustu podpisů a taky se s nimi vyfotili. Je vidět že seriál Violetta je v Polsku hodně oblíbený :-) .Také nemohla chybět tisková konference,která na herce čekala.Jakmile se vypravily na konferenci před hotelem na ně čekala další kupa fanoušků herci se s nimi opět vyfotili a rozdaly podpisy:-) .Na tiskové konferenci poskytli pár rozhovorů a fotografií. Poté se šli podívat na stadion kde budou v sobotu vystupovat(na stadion se můžete podívat v minulém článku).Z příjezdu na letiště a z konference se objevilo spoustu fotek,dokonce i hezké video opět z tiskové konference.


Fotografie v CELÉM ČLÁNKU:

Violetta live-koncert ve Varšavě(pódium)

20. srpna 2015 v 20:03 | Via
Jak asi víte třetí fáze turné Violetta live startuje už tuto sobotu ve městě Varšava.Herci jsou nyní už v Evropě a připravují se na koncert.Zde vám přináším fografii kde budou v sobotu vystupovat.Herci nebudou vystupovat vevnitř v hale ale na velkém stadionu kde se vleze 60.000 lidí.Zde už máte fotografii-musim tedy říct že stadion kde budou vystupovat je veliký:

Violetta live- Alcancemos las estrellas

19. srpna 2015 v 16:13 | Via
Před třemi hodinami zveřejnil opět Disney chnnelFR na svém YouTube kanálu další kvalitní video z koncertu Violetta live tentokrát se jedná o píseň Alcancemos las estrellas a toto video jako ostatní videa pochází z první části turné.Já jsem moc ráda že se tyto videa zveřejňují a rozhodla jsem se že když se pokaždé takové kvalitní video objeví tak ho přidám sem na blog.A nezapomeňte že poslední část turné startuje tuto sobotu ve Varšavě!

Turné se vrátí do Evropy až v sobotu...

17. srpna 2015 v 13:59 | Via
Turné Violetta live mělo po měsíční pauze odehrát včera (16.8) koncert v Belgii ale koncert se nekonal a nakonec bude přesunut na 18.října.Turné tedy odstartuje o pár dní později a to tuto sobotu v Polsku v hlavním městě Varšava.Dále budou následovat města Krakov,Budapešť,Rumunsko a mnoho dalších... Třetí fáze tohoto rozlučkového turné potrvá do listopadu tak se máme určitě naco těšit.


Nezjistila bych to bez blogu:

Violetta live - videa

14. srpna 2015 v 12:37 | Via
Disney channelFR (Francie) zveřejnil na svém Youtube kanálu tři oficiální videa z koncertu Violetta live.Tyto videa jsou z první části turné a jsou to písně Underneath it all,Juntos somos mas a Supercreativa.Mě se videa moc líbili tak se určitě podívejte.

Underneath it all:

Juntos somos mas:


Supercreativa:

Violetta tour...(Fotografie)

29. června 2015 v 14:22 | Via

Turné se nachází v Latinské americe kde včera herci odehráli koncert v Sao paulo.Zítra je čeká další koncert a to ve městě Rio de Janeiru. Zde máte fotografie z včerejšího koncertu:
Další fotky v CELÉM ČLÁNKU

Pár novinek...

29. května 2015 v 20:14 | Via
Violetta tour stále pokračuje v dalších zemích.Herci se teď nachází v Mexiku kde včera odehráli koncert ve městě Gualadajara,který proběhl v 19:00.Na řadě je čekají další dva koncerty v Monterreyi první proběhne zítra (30.5) ve 12:00 a druhý bude také ve stejný den tedy zítra (30.5) v 18:00. Alb Rico přidala na svůj instagram fotku z Mexika kde si spolu s herci užívají sluníčka a tepla tak se podívejte:

Seznam písní...

21. května 2015 v 20:26 | Via
Tady sem našla seznam písní,které herci zpívají na koncertech. Sehnala jsem písně,které teď zpívají na Latinskoamerických turné i které zpívali na turné v Evropě :)

Seznam písní v Evropě:
 • En Gira (Všichni)
 • Tienes El Talento (Všichni)
 • Euforia (Casting)
 • Habla Si Puedes (Martina Stoessel)
 • Podemos (Martina Stoessel a Jorge Blanco)
 • Are You Ready For The Ride? (Jorge Blanco, Ruggero Pasquarelli, Facundo Gambandé a Samuel Nascimento)
 • Alcancemos Las Estrellas (Martina Stoessel, Mercedes Lambre, Candelaria Molfese a Alba Rico)
 • Voy Por Ti (Jorge Blanco)
 • Underneath It All (Martina Stoessel)
 • Luz, Camara, Acción (Ruggero Pasquarelli)
 • Código Amistad (Martina Stoessel a Candelaria Molfese)
 • Entre dos Mundos (Jorge Blanco)
 • Peligrosamente Bellas (Mercedes Lambre et Alba Rico)
 • Veo Veo (Martina Stoessel a Candelaria Molfese)
 • Yo Soy Así (Diego Domínguez)
 • Supercreativa (Martina Stoessel)
 • Te Esperaré (Jorge Blanco)
 • Como Quieres (Martina Stoessel)
 • Ven Con Nosotros (Jorge Blanco, Ruggero Pasquarelli, Facundo Gambandé a Samuel Nascimento)
 • Ser Quien Soy (Diego Domínguez)
 • On Beat (Všichni)
 • Juntos Somos Más (Všichni)
 • Soy Mi Mejor Momento (Martina Stoessel)
 • Ser Mejor (Všichni)
 • Te Creo (Martina Stoessel)
 • En Mi Mundo (Všichni)


Seznam písní v Latinské Americe:
 • En Gira (Všichni)
 • Euforia (Všichni)
 • Habla Si Puedes (Martina Stoessel)
 • Abrázame y Verás (Martina Stoessel a Jorge Blanco)
 • Are You Ready For The Ride? (Jorge Blanco, Facundo Gambandé a Samuel Nascimiento)
 • Alcancemos Las Estrellas (Martina Stoessel, Mercedes Lambre, Candelaria Molfese a Alba Rico)
 • Voy Por Ti (Jorge Blanco)
 • Underneath It All (Martina Stoessel)
 • Más Que Dos (Martina Stoessel a Mercedes Lambre)
 • Entre dos Mundos (Jorge Blanco)
 • Peligrosamente Bellas (Mercedes Lambre a Alba Rico)
 • Código Amistad (Martina Stoessel a Candelaria Molfese)
 • Yo Soy Así (Diego Domínguez)
 • Supercreativa (Martina Stoessel)
 • Amor En El Aire (Jorge Blanco)
 • Como Quieres (Martina Stoessel)
 • Ven Con Nosotros (Jorge Blanco, Facundo Gambandé a Samuel Nascimento)
 • Ser Quien Soy - (Diego Domínguez)
 • On Beat (Všichni)
 • Juntos Somos Más (Všichni)
 • Soy Mi Mejor Momento (Martina Stoessel)
 • Ser Mejor (Všichni)
 • Te Creo (Martina Stoessel)
 • En Mi Mundo (Všichni)Videa z Latinkoamerického turné

20. května 2015 v 14:37 | Via
Tutné Violetta Live pokračuje v plném proudu. Herci koncertovali pár dní v Ekvádoru a dnes budou mít koncert ve městě Peru a další na řadě bude město Mexiko.Disney channel LA zveřejnil videa z tour kde se můžete podívat do zákulisí našich oblýbených hvězd kde uvidíte jak nacvičují choreografie na show a mnoho dalšívch... .Určitě se na videa podívejte:)

 
 

Reklama